Cât mai plătiți abonamentul de telefonie?
Am primit ieri mail de la Orange care mă anunță că mi se ieftinește abonamentul YOXO și că o să plătesc 35 de lei pe lună pentru 60GB. De fapt, n-am plătit niciodată mai mult de 30 de lei, pentru că ce nu consumi din internet nu e tarifat. Am scris de YOXO în aprilie,… [mai mult]
4 euro la Vodafone prepay. Cu roaming. 2.3 G date în străinătate. În tara nici nu stiu, sute de G adunate din bonusuri. Nu pot fi consumate ever. Dar semnalul e prost chiar și în Bucuresti. Încerc acum Telekom care am înțeles ca stă mai bine ca semnal. 5 euro, nelimitat net etc, etc. Cred ca azi diferenta deja diferenta se face la calitatea semnalului si acoperire.
dojo
80 de dolari, 2 linii. Internet mai vai de el, ca nu e in Romania. Platim separat cam 100 de coco pentru wi-fi, ca ala e separat (mobilul de la T-mobile si netul de la Fios). nu e zi sa nu ma gandesc cu amaraciune la netul nelimitat (si MULT peste orice viseaza mancatorii de burgeri) din Romania 🙁