Când te bate karma cu armele tale
Scurt context. Acum nici două luni, cluburile din Liga 1 votau cu alonjă măcelărească retrogradarea lui Dinamo în liga a 2a, chiar dacă mai aveau 5 meciuri de jucat pe teren și chiar dacă au fost obligați de DSP să nu joace o grămadă de timp, pentru că au avut magazionerul testat pozitiv cu COVID…. [mai mult]
Lau
Sper sa prindem sezonul când dinamo o sa și joace în Europa…de ani de zile doar așteptări, potențialul este mare , meandrele concretului sunt ceva mai dure ..