YOXO ascultă utilizatorii și aduce chestii mișto în platformă
Trecem peste faptul că am ajuns să plătesc 17 lei pe lună, fără să am vreo grijă de net sau minute. Ideea e simplă, când am început să folosesc produsul ăsta, adică prin aprilie/mai, aveam o problemă că nu puteam plăti chestii gen parcare sau trecere pod la Fetești cu telefonul. Cumva frustrant, pentru că… [mai mult]
andrei
habar n-am