Oare ce va urma în materie de UX?
Acum ceva ani, adică prin 2007, când a fost lansat primul iPhone, o grămadă de oameni spuneau că un astfel de telefon nu va avea nici o șansă. Cum ar putea o tâmpenie de device care nu are butoane să cucerească lumea? Imposibil. Știm cu toții raportul de telefoane cu taste vs telefoane cu touch… [mai mult]
alunelu
Am o aplicatie care imi aduce aminte sa imi iau medicamentele. Swipe dreapta=”l-am luat”, swipe stanga=”am uitat”