Hai să ne distrăm responsabil, ce ziceți?
Acum ceva vreme întrebam de ce oare purtam eu o cască albastră, că parcă nu-mi aduceam foarte bine aminte ce se întâmplase într-o seară cu pricina. Ei bine, purtam o cască albastră pentru că am jucat un rol în clipul de mai jos, clip care își propune să ne educe în direcția de siguranță și… [mai mult]
stefan
E si plu, fiecare a pierdut cate un pariu, deci: tu trebuie sa porti casca albastra, unul sa stea in portbagaj, altul sa bea bautura dubioasa cu aspect de helas din pahar cu picior, altul sa stea la coada leului.