O recomandare de concert: byron 10 ani!
Pe Dan în ascult încă de pe vremea când era la Kumm. Trupa byron o ascult încă de la începuturi, pe vremea când exista lăptăria lu enache și motoarele pe tnb. Probabil cea mai bună, completă și complexă muzică produsă în România de câțiva ani încoace. Atenție la detalii, la instrument, la voce. De drum,… [mai mult]
Emilian
Salut Andrei,
Apropo de treaba asta. N-am nimic cu ideea în sine de a strânge bani și de a face campanii, însă nu ți se pare puțin forțată ideea de a întreba fiecare cumpărător, dacă vrea să doneze minim 1 leu pentru campania X?
Si asta se întâmplă exact când îmi întinde restul? Un fel de „uite văd că ai bani”, nu vrei să îi donezi?