O dilemă despre securitate și protecția datelor
Am plecat și eu, după prietenii mei, pe Signal, să vorbim în siguranță, după ce whatsapp a anunțat că dă informațiile către facebook, conform noilor termene și condiții. Doar că, pe Signal, la fel ca și pe Telegram ( la ăștia nu contează, sunt ruși, datele se duc direct la marele popor frate soviet), mă… [mai mult]
Fănică
Este o”Signălie”cu chipiu de pălărie👍😷🤗