Fenomenul Las Fierbinți într-o țară de bobiți
Dacă ieșiți din bulă și mergeți și mai departe de primul Starbucks sau prima locantă cu gelato artizanal, o să aveți niște suprize, demografice în mare parte. Așa cum am avut eu ieri, în ultima tură de moto de anul ăsta, când am oprit la Fierbinți să bem un Cooler, într-un popas din drumul nostru… [mai mult]
Louis
Ce e gresit aici?