Bucureşti: din micul Paris în mica Veneţie
După cum ştie toată lumea, ieri a plouat de a rupt în Bucureşti, cam de dimineaţă până noapte. Ploaie d-aia împuţită, enervantă, intensă şi deasă. Dar nu suficient de puternică încât să dea bătăi de cap, cum sunt cele de vară obişnuite. Am avut de făcut nişte drumuri prin oraş şi parcă eram într-un acvariu,… [mai mult]
Andrei Daniel
Anul este 2013, noi ca nivel de civilizatie suntem inainte de 2000!