Ai un bulldog francez? Ești dereglat, au stabilit experții
Tagma păreriștilor cu acces la internet a dictat astăzi că proprietarii de bulldog francez care își scot câinii în parc la alergat și jucat sunt dereglați. Să vedem și de ce : Buldogul francez nu este o rasă pe care s-o alergați voi în parc, până își dă duhul. Este o rasă care se mișcă… [mai mult]
Clara
Și eu am unul dar e tratat că și un copil adică pt cei ce cred că micuțul patruped e la fel că ceilalți se înșală adică noi toți din casa nul tratam că un câine așa că luativa gândul de la agresiune verbala sau pedepse agresive .