Articole despre: bloggeri

andreiu

iPhone 4s a dat chef

S-a intamplat aseara, dupa ora 12 in centrul vechi. Ce si cum? Pai agitatie, sticle, halbe si pahare, lume misto, nu stau acum sa-i enumar ca nu mi-ar ajunge un articol, karaoke si mult trololo. Ah, si rasul lui Piticu, bineinteles. Poze de la eveniment pe aici iPhone 4s poate fi gasit de azi noapte… [mai mult]

ruxa

ha! 😀

andreiu

Trei intrebari de pus zilnic

Cine sunt? Unde merg? Si cum ajung acolo? Sintetizat, asta a fost partea care mi s-a implantat pe creier de ieri si nu cred ca se va sterge curand. Vinovat de acest lucru se face Ioan, cel care a reusit sa tina un grup de bloggeri o zi intreaga departe de tastatura si care in… [mai mult]

eu

1. cine sunt? eu.
2. unde merg? nu stiu.
3. cum ajung acolo? voi vedea …

scurte

Am jucat si biliard

Bine, e mult spus jucat. Am pierdut primul si ultimul meci cu un categoric 3-0. Omul mult mai bun, mai concentrat si cu tehnica mult lucrata. Sincere felicitari. Eu am ramas doar cu ambitia de a incepe sa joc mai des si poate editia viitoare reusesc sa trec de prima faza. Vreau sa-i felicit pe… [mai mult]

andreiu

Bloggeri, ciocnim o bila?

Pentru ca de luni se da startul „Campionatului de biliard pentru bloggeri” organizat de FUNLAND cu recomandarea Federatiei Romane de Biliard-Pool. Competitia se va desfasura incepand de luni pana vineri, in fiecare zi dupa ora 18:00 la clubul FUNLAND situat la ultimul etaj din Magazinul Unirea Shopping Center. Organizatorii si-au facut temele destul de bine… [mai mult]

MEDIAHOLIC

Programul competitiei si toate celelalte detalii le gasiti aici:
http://www.beautyroom.ro/articole/timp-liber/funland-campionat-de-biliard-pentru-blogeri_51

Andrei

Eu nu l-am primit. Am vazut ca a pus Piticu la el un program. Poate te ajuta http://www.piticu.ro/campionat-de-biliard-pentru-bloggeri.html

atitudini

BlogMeet la Braila

Sambata am participat la primul meu blogmeet brailean. Cu mare placere as putea spune, pentru ca na, ai mei is ai mei si le doresc sa creasca intr-o zi cati altii in ani. Astfel, am ignorat frigul de dimineata si am plecat spre locul de intalnire. Initial nu cunosteam decat pe Cosmin, care venise si… [mai mult]

Ionut

vezi cum faci sa te nimeresti si alta data ca fu fain ma 😀

VirtualKid

Trebuie sa stii ca am demarat organizarea unei intalniri de mai mare amploare a bloggerilor galateni si braileni, cu invitati si cu surprize, in Galati. Cred ca incepem sa invatam din greseli si sa ridicam constant stacheta.
Gand bun!

andreiu

Aventura catre #timisoaranoastra

Aventura incepe de dimineata, cand, ca un angajat silitor ce sunt, ma trezesc pe la 6 si ceva ca sa ma apuc de treaba. Am tren spre Timisoara la 12, e ok, am timp suficient imi zic. Purced la a executa sarcinile angajatoresti si pe la un 9 imi vine ideea sa ma mai uit… [mai mult]

Daniel

Este 19.45. Ai Ajuns? Ne vedem dimineata!

andreiu

Echipa Bloggerilor fata in fata cu Generatia de Aur

Nu este nici o gluma. Cele doua echipe chiar vor avea ocazia sa se infrunte pe terenul de fotbal maine, joi, 09 iunie de la ora 16:00 la Sala Polivalenta. Evenimentul este o incununare si o recunoastere a muncii depuse de reprezentanta online-ului in materie de fotbal. Despre Generatia de Aur nu mai are rost… [mai mult]

ab

Tare as fi vrut sa ajung. Pentru mine Sala Polivalenta este un teren plin de amintiri. Din pacate am altceva deja stabilit la ora aia.

andreiu

Incepe IRB Nations Cup la Bucuresti

Adica de pe 10 iunie se da fluierul de start al acestei competitii internationale importante.  Si, ca o incununare a muncii despuse in ultima vreme de catre toti oamenii din Federatia Romana de Rugby, evenimentul va avea loc la Bucuresti. Si pentru ca un sport cu eleganta si determinarea rugby-ului merita sa fie jucat cu… [mai mult]

andreiu

Daca esti fan Vodafone, ai drepul sa votezi!

Si nu vorbim aici de alegeri locale, parlamentale sau pentru Cotroceni. Ca nu ne intereseaza subiectul asta. Vorbim aici despre niste clipuri video pe care le poti vota daca esti unul din fanii Vodafone si vrei sa castigi un iPhone4. Adica un smartfone d-ala de se vrea mangaiat la fiecare atingere si care rupe tot… [mai mult]

andreiu

Piratii din Caraibe- Pe ape si mai tulburi!

Bun, dupa ce sambata am alergat de bezmetici prin centrul vechi crezand ca suntem niste pirati moderni, din lumea 2.0, aseara am fost la film, sa vedem ce inseamna sa fii pirat cu adevarat. Si in consecinta, am avut onoarea sa vad alaturi de multi bloggeri partea a patra din Piratii din Caraibe. Cum a… [mai mult]

Oanix

lasand faptul ca e popular la o parte, e chiar reusit

silvia

l-am vazut si eu, e genial