Agențiile cu care bloggerii lucrează bine
Ieri a apărut topul agențiilor cu care bloggerii lucrează bine și despre care zic doar de bine. Mă bucur să văd GolinHarris pe primul loc, e semn că munca celor de acolo e apreciată la valoarea meritată. Răspunsul meu la chestionar a fost cel de mai jos: Cam atât. Sunt bucuros să fi lucrat… [mai mult]
catalin
Care e diferenta intre ce face Raluxa si ce faceti voi aici? Strict la „blogging” vorbind. Va denigrati unii pe altii in loc sa va vedeti de scris. Sau o faceti intentionat pentru atragerea atentiei. Atunci nu sunteti diferiti de ziarele de cancan….