Am ajuns şi la lopată
Uneori e bine să experimentezi şi chestii noi sau pe care nu le-ai mai făcut de multă vreme, doar pentru a te deconecta de cotidian, stres, griji, task-uri şi alte alea. Aşa am făcut eu săptămâna trecută când am fost pe parcelele Lay`s de la Tg Secuiesc. A fost cam ultima etapă a duelului dintre… [mai mult]
Sabina
Hai ca iti sta foarte bine in halat 🙂