Treabă românească 100 %
De ceva vreme încoace RATB a introdus posibilitatea plăţii prin SMS. Perfect, ăsta e semn că se aliniază cât de cât pe trend-ul vremurilor. Mie unul îmi este mai comod să dau un SMS şi să îmi iau bilet, decât să stau la coadă să încarc un plastic idiot. Problema este însă că opţiunea asta… [mai mult]
Yamasha
Bine ca nu stau in Bucuresti. Se pune si la noi in discutie sa avem astfel de taxatoare, dar va ma dura pana cand vor aparea prin oras. 😀