Când nu mai ești client, râmâi fără prieteni. Oare?
Să îi spunem purgatoriu personal, prin care am trecut ca să-mi dau seama că tot la biroul de companie îmi e locul. E un text scris la vreo lună după ce sărisem din barcă, dar poate folosi altora, ca un warning despre ce îi așteaptă când vor să facă niște pași în lateral. Da, rămâi… [mai mult]
horia
Îți arăți intențiile nebeligerante.