Javrele sistemului de invatamant
Si aici ma refer la profesorii universitari. Care nu constientizeaza ca nu sunt coaiele lui Dumnezeu si nu e normal sa-si bata joc de studenti, in cele mai multe cazuri, pe banii studentilor, mai ales masteranzilor. Pentru ca intr-un fel sau altul, un masterand plateste aproape 2000 de euro pentru 2 ani de master, bani… [mai mult]
papa
Am si eu un specimen de profesoara asa la master care crede ca ea a inventat apa calda si coada la cireasa, drept urmare acum am restanta, pentru ca ea are regulile ei….o retarda, nu stie sa lege doua propozitii din care sa intelegi ceva. Si stii de ce am restanta? Pentru ca nu am reusit sa inteleg ce am de facut pentru examen :))