Articole despre: guerilla

ca la noi

Proteste homofobe la MŢR. Cine este vinovat?

Azi principalul subiect de dezbatere a fost protestul unora împotriva altora care se uitau la un film la Muzeul Ţăranului Român în cadrul evenimentului Luna LGTB, dedicat comunităţii gay. Înţeleg că în timpul filmului s-au apucat oamenii să cânte imnul, să înjure şi să blasfemieze persoanele prezente la proiecţie. Bineînţeles că fiecare tabără are versiunea… [mai mult]

rocsanab

Jandarmii erau prezenti la eveniment pentru a proteja participanții. Se știa de pe forumuri că vor exista incidente. Dar în momentul în care a apărut grupul protestatar nu au intervenit, ba chiar afirmau pe afară că ei urăsc homosexualii.
Se pare că trăim în țara lui Papură Vodă!

ca la noi

City Fm => Click FM

Se dau doua melodii: Asta Si asta Va intrebati care este legatura intre cele doua? E simplu. O frecventa 106,2,  pe care pana de curand se putea auzi in Bucuresti Radio City Fm, din punctul meu de vedere cel mai bun radio de rock din tara. De curand, de cand a fost cumparat de mogulul… [mai mult]

bogdan

si eu sunt dispus sa platesc pentru continutul City FM

Cosminos

E bina ca mai emit pe net. Ma intreb cine mai sta sa puna muzica acolo si sa plateasca facturile.

andreiu

cultura 3600 de secunde

Multa vreme m`am declarat un fidel ascultator de Radio Guerilla pentru ca promovau cultura, muzica buna si ofereau o alternativa la armele de tampit poporul care se cheama si ele posturi de radio si polueaza eterul cu tot felul de farse regizate pe care poporul le haleste cu gura pana la urechi. Aveam o mare… [mai mult]

Andrei

@Raluca oricum ar fi, Atlasul avea alta prezentare 🙂

Raluca Duta

Eu cred ca au vazut ca a prins Atlasul de mitocanie urbana si s-au gandit ca prin jingle sa-i atraga pe neascultatorii de radio Guerilla. Ei sunt baieti faini, cred ca e doar o strategie. Sa speram ca nu o sa decline Atlasul in toate programele lor.