De azi se deschide primul parc de aventură dintr-un mall
Marți dimineața nu mi-am băut cafeaua la birou, ca oamenii normali, ci dându-mă cu tiroliana în AFI Cotroceni. A fost o avanpremieră la deschiderea parcului de aventură din mall. Primul din România și cam cel mai mare din S-E Europei. E mișto ideea, are două trasee, are o tiroliană care se duce dintr-o parte în… [mai mult]
Florin
Telefon de servici + personal.
Calatoresc des in afara Romaniei si nu am chef sa ma complic cu justificarea costurilor de roaming.
Simplu.