Articole despre: municipal

andreiu

Pe scurt, despre un copil

După ce marți seara am fost cu o gașcă mare de bloggeri să dăm zăpada din parcul care face legătura între Spitalul Municipal și stația de metrou/RATB Eroilor, miercuri de dimineață am plecat alaturi de colegii de la Intact să dăm o mână de ajutor oamenilor prinși sub nămeți uriași în Glodeanu-Siliștea, județul Buzău. Acolo… [mai mult]

Mihai Costin

este chiar miscator…

atitudini

La deszapezire ostaşi!

În urma articolului scris de Ionuţ, deja ne-am anunţat 16 oameni care vom merge să deszăpezim Spitalul Municipal. Dacă cumva nu va fi cazul acolo, avem Spitalul Militar si cel al CFR-ului în zonă, unde putem da ă mână de ajutor. Mă gândesc că medicii de acolo au altceva de făcut decât să sape tranşee…. [mai mult]

Radu Ifrim

Foarte frumoasa initiativa, eu am donat niste haine si alimente la unul dintre centrele de ajutor pentru sinistrati. Sper ca tot mai multi oameni sa faca un gest pentru a ajuta.

stefan

spor la treaba „ostasi”! noi ducem alimente si apa catre sinistratii din Vrancea.