Articole despre: suplimente

andreiu

voi ce mancati?

Mi-a venit ideea sa va intreb si pe voi ce mancati prin copilarie. Si nu ma refer la mancare gatita, ci la „chestii” pe care le mancam intre mese. Chestia asta mi-a picat in timp ce mancam acum un iaurt cu zahar. Cine n-a incercat, a trait degeba pana acum. Iaurt simplu cu 2-3 lingurite… [mai mult]

Raluca Duta

dar ou fiert cu paine facut asa ca pentru bebelusi in cescuta mica, nu mancati? 😛

Gina

eu mancam lapte praf cu zahar ;))