Articole despre: remarketing

mișto

O problemă cu remarketingul. Sau cu remarketerii

Astăzi am dat iama prin eMag și mi-am cumpărat un aparat de tuns barba, pentru că am început să semăn cu un taliban și risc să nu mă mai recunoască nici cheia de la mașină. Bun, am ajuns pe site, am căutat, m-am hotărât și am cumpărat un aparat. Cică e bun, e venit pe… [mai mult]

Andrei

Este o problema cu remarketerii.
Nu s-au jucat cu listele de remarketing cum trebuie.
De asemenea nu au umblat cum trebuie la audience si conversions 🙂

ionut

Aceiaşi întrebare o aveam după ce mi-am cumpărat un laptop in urma cu ceva timp. Laptopuri, lptopuri si iar laptopuri. Nu tu o geanta, o solutie de curatat display, un hdd extern, un cooler, un modem, ceva. Nu ştiu cum funcţionează „peajiturelele” dar pare ca nu pot face legătură între categoriile vizualizate si tranzacţiile efectuate.