Articole despre: publice

ca la noi

Bucureşti: oraş unde trebuie să fii tare de stomac

Pentru că da, în Bucureşti dacă nu eşti tare de stomac şi te prinde nevoia pe stradă, poţi spune că ai căcat steagul. Sau nădragii, după caz. Bucureştiul lui 2015 este oraşul fără toalete publice. Eu nu ştiu alta în centru în afară de aia de la Universitate din pasaj. Alta n-ai. Singura alternativă este… [mai mult]

nFo

Toata stima pentru domnul cacacios urban.
Experienta neplacuta a unui om devine informatie vitala pentru internautii bucuresteni (si nu numai) cu urgente intestinale 😉
Thumbs up 😉

Ady

Asa este! 🙂 Dupa un drum Ploiesti – Bucuresti o cafea si o cola 1L, imi trebuia o toaleta, 2 benzinarii Petrom si Mol nu aveau ,noroc ca am ajuns la IDM unde ai parcare gratis cu paza + Toaleta decenta gratis. Si cu ocazia asta am mai cumparat cate ceva.