Articole despre: masterchef

wtf?

E plină lumea de tâmpiţi

Eu nu sunt mare fan al MasterChef, mai ales din cauza juraţilor, care mă calcă pe nervi la fiecare emisiune. Dar cum am râs ca la ăsta, nu am mai râs de câţiva ani. 8 minute de pauză binemeritată, de râs cu lacrimi. Enjoy!

Cristina

Nu merge video-ul …

Yamasha

L-am vazut pe FB. Cred ca a devenit viral… genial tipul!!!