E plină lumea de tâmpiţi
Eu nu sunt mare fan al MasterChef, mai ales din cauza juraţilor, care mă calcă pe nervi la fiecare emisiune. Dar cum am râs ca la ăsta, nu am mai râs de câţiva ani. 8 minute de pauză binemeritată, de râs cu lacrimi. Enjoy!
Eu nu sunt mare fan al MasterChef, mai ales din cauza juraţilor, care mă calcă pe nervi la fiecare emisiune. Dar cum am râs ca la ăsta, nu am mai râs de câţiva ani. 8 minute de pauză binemeritată, de râs cu lacrimi. Enjoy!
Cristina
Nu merge video-ul …