Articole despre: job

ca la noi

Customer care?

Fratilor, pe mine ma enerveaza la culme modul in care sunt tratati clientii la noi. Inca nu reusim sa depasim , din punct de vedere mental, perioada in care clientul era un bou care statea la coada si omul din spatele ghiseului/tejghelei/tarabei era sef. Atunci se mergea pe premiza de : “ nu are unde sa se… [mai mult]

angelo

mai bine customer don’t care

andreiu

de ce plec?

Da! m`am hotarat sa plec la munca in strainatate. Pare aberant, dar pentru prima data o sa il iau in seama pe al nostru erou national Basescu si am sa`mi caut norocul pe alte meleaguri. Momentan caut agentii de HR de prin alte parti decat de la noi, urmand sa le contactez. De ce am… [mai mult]

Andreiu

inca nu sunt hotarat. nu celebrele colonii romanesti din sudul europei. mai spre nord

Tudor

Unde vrei sa pleci, daca nu sunt prea indiscret?