Articole despre: euro 2012

ca la noi

Imbecili pe funcţii înalte

Cred că toată lumea ştie de scandalul meciurilor de la EURO 2012, cu sublicenţierea celor de la Dolce de către TVR. Scandalul a fost dezbătut cu vârf şi îndesat, au curs râuri de cerneală pe tema asta, nu mai are rost să mai povestesc şi eu. Oricum, toată povestea a fost de un românism autentic…. [mai mult]

Andrei

ai văzut măcar #muietvr pe twitter?

Stefan Murgeanu

„Cred că toată lumea ştie de scandalul meciurilor de la EURO 2012”

marturisesc ca habar n-aveam…